HAKKIMIZDA

Kapı pencere aksesuarları sektöründe 15 yıldır faaliyetini sürdüren Baykan hırdavat ticaret san. 2005 yılında 1350 metrekare kapalı alan içerisinde kalıp ve kalıpçılık sektörüne adım atmıştır.

Bu adım sayesinde Pvc kapı ve pencere sektöründe plastik ürünlerin imalatına başlayan şirketimiz çok kısa zamanda sineklik ve pencere kolları gibi ürünlerde piyasada adından söz ettirmiş, FLYSTOP markasıyla yurt içi satışlarında ciddi bir ivme yakalamıştır.

2008 yılında kurduğu Rota pvc kapı pencere aksesuarları ltd.şti. ile imalat sürecini hızlandıran firma, bilgi, tecrübe ve istikrarlı büyüme sayesinde birçok ürünü kendi bünyesinde yaptığı kalıplarla üretmeyi başarmıştır. Bugün 3500 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 5700 metrekare alan içerisinde son sistem makina, teçhizat ve otomasyon sistemleri ile ürettiği ürünleri LOCUS markasıyla hem yurt içi hem yurtdışında sayılı markalar arasına getirmeyi hedeflemektedir.

LOCUS, modern üretim tesisinde ürettiği ürünleri “ÖNCE KALİTE” ilkesi ve “%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” anlayışını benimsemiş ve bunu görev bilmiş tecrübeli personeli ile sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir.


İLETİŞİM BİLGİLERİ